Ekipe kluba
MLAĐE PIONIRKE
ŽKK Radivoj Korać
PIONIRKE
ŽKK Radivoj Korać
KADETKINJE
JUNIORKE
ŽKK Radivoj Korać
SENIORKE
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŽKK Radivoj Korać (pionirke)



Turnir 8. Mart
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŽKK Radivoj Korać330250201496
2.ŽKK Art Basket321193196-35
3.ŽKK Ras312193207-144
4.KKŽ Crvena Zvezda Kombank303176208-323


1. kolo06.03.2020
67687ŽKK Radivoj Korać : ŽKK Ras94 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Anja Tomović, Helena Marinković Delegat: Olga Šarbajić
67688KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Art Basket55 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Helena Marinković, Anja Tomović Delegat: Olga Šarbajić

2. kolo07.03.2020
67689ŽKK Radivoj Korać : KKŽ Crvena Zvezda Kombank82 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marija Ćirić, Helena Marinković Delegat: Olga Šarbajić
67690ŽKK Ras : ŽKK Art Basket67 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Olivera Starinčević, Anja Tomović Delegat: Svetlana Miladinov

3. kolo08.03.2020
67691KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Ras45 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marija Ćirić, Olivera Starinčević Delegat: Svetlana Miladinov
67692ŽKK Art Basket : ŽKK Radivoj Korać57 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marija Ćirić, Helena Marinković Delegat: Svetlana Miladinov



1. stepen / 1
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŽKK Radivoj Korać15150115160954230
2.KKŽ Crvena Zvezda Kombank16133110270140129
3.ŽKK Vizura15114102264937326
4.KŽK Partizan 195315105114468146325
5.ŽKK Agros Basket1596104173430724
6.ŽKK Sopot16511775923-14821
7.ŽKK Beostyle165116541070-41621
8.ŽKK BB Basket (Mladenovac)161155991427-82817
9.ŽKK Novi Beograd 7161155311225-69417


1. kolo12.10.2019
62916ŽKK Radivoj Korać : ŽKK Novi Beograd 795 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62917KŽK Partizan 1953 : ŽKK Agros Basket89 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Dositej Obradović (Opovo) (Ribarska 4)
62918ŽKK Sopot : ŽKK Vizura23 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
62919ŽKK BB Basket (Mladenovac) : ŽKK Beostyle46 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 18:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
KKŽ Crvena Zvezda Kombank - slobodna ekipa

2. kolo19.10.2019
62920KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Radivoj Korać47 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
62921ŽKK Vizura : ŽKK BB Basket (Mladenovac)99 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62922ŽKK Agros Basket : ŽKK Sopot63 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Dositej Obradović (Opovo) (Ribarska 4)
62923ŽKK Novi Beograd 7 : KŽK Partizan 195323 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
ŽKK Beostyle - slobodna ekipa

3. kolo26.10.2019
62926KŽK Partizan 1953 : KKŽ Crvena Zvezda Kombank60 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62927ŽKK Sopot : ŽKK Novi Beograd 764 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
62928ŽKK BB Basket (Mladenovac) : ŽKK Agros Basket40 : 125
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
62929ŽKK Beostyle : ŽKK Vizura38 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
ŽKK Radivoj Korać - slobodna ekipa

4. kolo30.10.2019
62930KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Sopot71 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
62931ŽKK Radivoj Korać : KŽK Partizan 195354 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62932ŽKK Agros Basket : ŽKK Beostyle85 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Dositej Obradović (Opovo) (Ribarska 4)
62933ŽKK Novi Beograd 7 : ŽKK BB Basket (Mladenovac)50 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
ŽKK Vizura - slobodna ekipa

5. kolo09.11.2019
62936ŽKK Sopot : ŽKK Radivoj Korać46 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
62937ŽKK BB Basket (Mladenovac) : KKŽ Crvena Zvezda Kombank26 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
62938ŽKK Beostyle : ŽKK Novi Beograd 759 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
62939ŽKK Vizura : ŽKK Agros Basket50 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KŽK Partizan 1953 - slobodna ekipa

6. kolo16.11.2019
62940KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Beostyle77 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
62941ŽKK Radivoj Korać : ŽKK BB Basket (Mladenovac)106 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
62942KŽK Partizan 1953 : ŽKK Sopot95 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62943ŽKK Novi Beograd 7 : ŽKK Vizura22 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
ŽKK Agros Basket - slobodna ekipa

7. kolo23.11.2019
62946ŽKK BB Basket (Mladenovac) : KŽK Partizan 195321 : 113
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
62947ŽKK Beostyle : ŽKK Radivoj Korać41 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
62948ŽKK Vizura : KKŽ Crvena Zvezda Kombank48 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62949ŽKK Agros Basket : ŽKK Novi Beograd 785 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2019
ŽKK Sopot - slobodna ekipa

8. kolo27.11.2019
62950KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Agros Basket60 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
62951ŽKK Radivoj Korać : ŽKK Vizura80 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62952KŽK Partizan 1953 : ŽKK Beostyle76 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
62953ŽKK Sopot : ŽKK BB Basket (Mladenovac)78 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
ŽKK Novi Beograd 7 - slobodna ekipa

9. kolo07.12.2019
62956ŽKK Beostyle : ŽKK Sopot53 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
62957ŽKK Vizura : KŽK Partizan 195365 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62958ŽKK Agros Basket : ŽKK Radivoj Korać67 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Dositej Obradović (Opovo) (Ribarska 4)
62959ŽKK Novi Beograd 7 : KKŽ Crvena Zvezda Kombank32 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 15:40
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
ŽKK BB Basket (Mladenovac) - slobodna ekipa

10. kolo14.12.2019
62960ŽKK Beostyle : ŽKK BB Basket (Mladenovac)76 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
62961ŽKK Vizura : ŽKK Sopot66 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62962ŽKK Agros Basket : KŽK Partizan 195367 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
62963ŽKK Novi Beograd 7 : ŽKK Radivoj Korać33 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
KKŽ Crvena Zvezda Kombank - slobodna ekipa

11. kolo21.12.2019
62965ŽKK Radivoj Korać : KKŽ Crvena Zvezda Kombank61 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62966KŽK Partizan 1953 : ŽKK Novi Beograd 7107 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62967ŽKK Sopot : ŽKK Agros Basket34 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
62968ŽKK BB Basket (Mladenovac) : ŽKK Vizura18 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 15:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
ŽKK Beostyle - slobodna ekipa

12. kolo25.12.2019
62970KKŽ Crvena Zvezda Kombank : KŽK Partizan 195369 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
62971ŽKK Vizura : ŽKK Beostyle73 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62972ŽKK Agros Basket : ŽKK BB Basket (Mladenovac)109 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Dositej Obradović (Opovo) (Ribarska 4)
62973ŽKK Novi Beograd 7 : ŽKK Sopot54 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
ŽKK Radivoj Korać - slobodna ekipa

13. kolo18.01.2020
62975KŽK Partizan 1953 : ŽKK Radivoj Korać57 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62976ŽKK Sopot : KKŽ Crvena Zvezda Kombank38 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 11:35
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
62977ŽKK BB Basket (Mladenovac) : ŽKK Novi Beograd 765 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
62978ŽKK Beostyle : ŽKK Agros Basket33 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
ŽKK Vizura - slobodna ekipa

14. kolo25.01.2020
62980KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK BB Basket (Mladenovac)103 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
62981ŽKK Radivoj Korać : ŽKK Sopot84 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62982ŽKK Agros Basket : ŽKK Vizura50 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Dositej Obradović (Opovo) (Ribarska 4)
62983ŽKK Novi Beograd 7 : ŽKK Beostyle41 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
KŽK Partizan 1953 - slobodna ekipa

15. kolo19.02.2020
62985ŽKK Sopot : KŽK Partizan 195345 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 18:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
62986ŽKK BB Basket (Mladenovac) : ŽKK Radivoj Korać24 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62987ŽKK Beostyle : KKŽ Crvena Zvezda Kombank31 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
62988ŽKK Vizura : ŽKK Novi Beograd 795 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
ŽKK Agros Basket - slobodna ekipa

16. kolo29.02.2020
62990KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Vizura76 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
62991ŽKK Radivoj Korać : ŽKK Beostyle66 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
62992KŽK Partizan 1953 : ŽKK BB Basket (Mladenovac)82 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62993ŽKK Novi Beograd 7 : ŽKK Agros Basket18 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
ŽKK Sopot - slobodna ekipa

17. kolo07.03.2020
62995ŽKK BB Basket (Mladenovac) : ŽKK Sopot52 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2020 Vreme: 11:50
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
62996ŽKK Beostyle : KŽK Partizan 195329 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
62997ŽKK Vizura : ŽKK Radivoj Korać60 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
62998ŽKK Agros Basket : KKŽ Crvena Zvezda Kombank57 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Dositej Obradović (Opovo) (Ribarska 4)
ŽKK Novi Beograd 7 - slobodna ekipa

18. kolo14.03.2020
63000KKŽ Crvena Zvezda Kombank : ŽKK Novi Beograd 787 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
63001ŽKK Radivoj Korać : ŽKK Agros Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63002KŽK Partizan 1953 : ŽKK Vizura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63003ŽKK Sopot : ŽKK Beostyle62 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 11:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
ŽKK BB Basket (Mladenovac) - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.